آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1398/02/14 - 08:26
کارگروه تخصصی توسعه روستایی و عشایری

جلسه مشورتی دهیاران استان خراسان رضوی در خصوص موضوعات قابل ارائه به کارگروه تخصصی توسعه روستایی و عشایری در محل سالن جلسات ساختمان شهید رجایی استانداری برگزار گردید.
در این جلسه هم اندیشی که با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی همراه بود، مواردی همچون بحث و بررسی پیرامون ساماندهی و نظارت بر بهره برداری عملکرد ماشین آلات دهیاری ها، بررسی موضوع اماکن بلااستفاده دستگاههای اجرایی در روستاها و نحوه بهره برداری از آنها توسط دهیاری ها و بحث و بررسی علل مهاجرت در روستاهای استان تشریح گردید.
محمدعلی همدمی نژاد هدف از برگزاری این نشست را در اجرای بند 4 مصوبه کارگروه تخصصی توسعه روستایی و عشایری و به منظور استفاده از ظرفیت نهادهای مردمی و نظارت مدیران روستایی و بهره گیری از خرد جمعی در فرآیند توسعه روستایی عنوان کرد.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها در ادامه بر لزوم نظارت بر تجهیزات و ماشین آلات دهیاری ها و توجه مضاعف به حفظ نگهداری از اموال دهیار یها به عنوان سرمایه ملی تأکید کرد.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:108
ديروز:149
هفته قبل:1356
ماه قبل:6967
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:754089
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^