آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1398/03/04 - 10:49
جشنواره ملی تعاونی های برتر
 
اسماعیل سلطانخواه مدیر تعاون اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی سلطانخواه در رابطه با این خبر عنوان کرد:این جشواره با هدف شناسایی و معرفی الگوهای برتر ، تبیین دستاوردهای بخش تعاون و ترویج فرهنگ کار گروهی برگزار می گردد.وی گفت: امروزه تعاون شیوه‌ای اقتصادی ، اخلاقی و انسانی برای رشد اقتصاد ، تولید اشتغال و توسعه اجتماعی است و میهن اسلامی ما در حال حاضر به هر سه این شاخص ها نیاز مبرم دارد.وی همچنین اذعان کرد : بدون شک تعاونی ها کانون های اقتصادی و اجتماعی هستند که با اشاعه فرهنگ تعامل و مشارکت هماهنگ برای استفاده از ظرفیت های بالقوه افراد جامعه خصوصاً جوانان فراهم آورنده فرصتهای شغلی پایدار می باشند.وی در ادامه به نقش تعاونی ها در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: در سالی که به تدبیر رهبر معظم انقلاب به نام " رونق تولید "نامگذاری شده است تعاونی‌ها طبق اصول و ارزش‌هایی که دارند می‌توانند به صورت بنگاه‌های خرد و متوسط  و در ردیف پایه های اصلی و اجرایی اقتصاد مقاومتی در خدمت توسعه اشتغال قرار گیرند.

وی در پایان تاکید کرد: ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر از 1398/03/04 آغاز شده و تا تاریخ 1398/04/10  ادامه خواهد داشت.

ثبت نام در 21 گرایش برای شرکت های تعاونی و اتحادیه تعاونی های استان خراسان رضوی می باشد و علاقمندان می توانند جهت  ثبت نام به آدرس اینترنتیwww.taavonibartar.mcls.gov.ir مراجعه و در سامانه مربوطه ثبت نام نمایند.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:108
ديروز:149
هفته قبل:1356
ماه قبل:6967
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:754089
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^