آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1398/10/11 - 12:23
ننشست مشورتی


در ابتدای این نشست که با حضور فرماندار شهرستان،معاون امورزیربنایی و کارشناسان دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و دهیاران منتخب استان همراه بود، فرماندار شهرستان چناران ضمن خیر مقدم و تبریک ولادت حضرت زینب و روز پرستار و همچنین گرامیداشت 9دی روز بصیرت و میثاق امت و ولایت مطالبی را در خصوص وضعیت دهیاران و شوراهای اسلامی شهرستان چناران بیان داشت.
حمید انصاری گفت: با توجه به شرایط کشور بایستی بدنبال رویکردهای جدید در گردش اقتصادی کشور باشیم، توجه به گردشگری و بهره گیری از این صنعت یکی از این راهکارها می باشد.
وی در ادامه بیان داشت: دهیاران بایستی با در نظر گرفتن شرایط و پتانسیل روستا اقدامات لازم را در خصوص جذب گردشگر و رونق گردشگری در روستا انجام دهند.
فرماندار شهرستان چناران برگزاری جلسات بصورت شهرستانی را بسیار مطلوب دانست و افزود: حضور در روستاها و شهرستانهای مختلف و بازدید دهیاران از روند فعالیت های صورت گرفته در سایر نقاط استان باعث انتقال تجربیات دهیاران خواهد شد.
معاون امور زیربنایی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی در این نشست ضمن اشاره به دستور کار جلسه نشست مشورتی دهیاران استان مطالبی را در خصوص اجرای طرحهای هادی در روستاها عنوان کرد.
حمیدرضا سراجی در ادامه نکاتی را در خصوص فرآیند اجرای موضوع حسابرسی دهیاری ها، کارت شناسایی دهیاران و بودجه سال 99 دهیاری بیان داشت.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:95
ديروز:143
هفته قبل:966
ماه قبل:4097
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:918304
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^