آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1398/10/11 - 14:02
نشست مشترک مدیرکل دفتر امور روستایی


آقای مهندس همدمی نژاد مدیرکل محترم  دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در این نشست که پیش از جلسه مشورتی دهیاران استان خراسان رضوی برگزار شد به فرهنگسازی در حوزه گردشگری و توجه به گردشگری روستا بعنوان محرک اقتصادی در راستای توسعه پایدار روستایی تأکید کرد.
محمدعلی همدمی نژاد در ادامه افزود: اقامتگاههای بومگردی فرصتی است جهت تبادلات فرهنگی، ایجاد درآمد پایدار، اشتغال و توسعه کارآفرینی در روستا می باشد.
وی در ادامه افزود: دهیاران استان بایستی با توجه به پتانسیل روستا اهتمام لازم را در خصوص راه اندازی اقامتگاههای بومگردی با استفاده از ظرفیت و مشارکتهای مردمی داشته باشند.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی در ادامه مباحثی را در خصوص آموزشهای آتی برنامه ریزی شده این دفتر تا پایان سال مطرح نمود.
معاون امور زیربنایی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری نیز در این نشست به شیوه نامه ابلاغی نشست های مشورتی دهیاران اشاره کرد و بیان داشت: رویکرد برگزاری این جلسات استفاده از خرد جمعی در راستای حل مشکلات و مسائل حوزه روستاها و دهیاری ها می باشد.
حمیدرضا سراجی در ادامه اظهار امیدواری کرد: ماحصل برگزاری جلسات مشورتی بتواند نقشه راهی جهت ادامه فعالیت مطلوب دهیاران استان در زمینه های مختلف  باشد.
در پایان این نشست مدیرکل و معاون دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ضمن استماع مطالب مطروحه دهیاران حاضر به سؤالات ایشان پاسخ داد

همزمان با نشست مشورتی دهیاران استان خراسان رضوی، دهیاران منتخب استان از روستای رادکان شهرستان چناران بازدید کردند.
در این بازدید دهیاران استان از اقامتگاهها بومگردی احداث شده در این روستا، جاذبه های گردشگری و آثار باستانی روستا بازدید نمودند.اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:65
ديروز:105
هفته قبل:760
ماه قبل:2611
بيشترين بازديد:1252
در:1401/10/10
كل بازديدها:953301
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^