آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1399/10/04 - 11:02
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خبر داد:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری از عزل درج در پرونده وجابجایی برخی از دهیاران وکارکنان دهیاری‌ها براساس گزارشات واصله واثبات آن در هیات تخلفات اداری و کمیته های انضباطی خبر داد
محمد شفیعی گفت: این دفتر در راستای شرح وظایف  خود و نظارت بر عملکرد نحوه هزینه کرد صحیح اعتبارات واستفاده ازامکانات در اختیار دهیاری‌های سطح استان طبق قوانین و دستورالعمل های ابلاغی نسبت به بررسی برخی تخلفات وگزارشات واصله تعدادی از دهیاران وکارکنان دهیاریها(مسئولین مالی و فنی) در هیات تخلفات اداری و کمیته انضباطی براساس اسناد وگزارشات ارسالی مثبته اقدام می نماید.
وی در ادامه افزود: آرایی درخصوص عزل ودرج اخطار کتبی در پرونده تعدادی از دهیاران وعزل وجابجایی کارکنان دهیاری‌ها اعم ازمسولین امور مالی وفنی صادر گردیده است.
شایان ذکر است این دفتر بنا بررسالت وظیفه مند بودن نظارت درست وقانونمند نحوه هزینه کرد اعتبارات واریزی وامکانات در اختیار دهیاریها و انعقاد یا تمدید هرگونه قرارداد دهیاران یا مسئولین مالی و فنی با هرگونه تخلف واصله وبررسی آن در هر سطحی  با همکاری دستگاههای نظارتی و قضایی اقدام و درصورت اثبات برخورد  خواهد نمود.
 


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:89
ديروز:143
هفته قبل:960
ماه قبل:4091
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:918298
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^