آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1399/11/01 - 10:18
اولین نشست و

اولین نشست مشترک هیات مدیره اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان خراسان رضوی با مدیر کل محترم دفتر امور  روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی در محل استانداری برگزار گردید .

در این نشست مدیر عامل و اعضای محترم هیات مدیره اتحادیه گزارشی از عملکرد اتحادیه و شرکتهای تعاونی  در سنوات گذشته وضعیت اتحادیه در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاثیرات این بیماری بر عملکرد مجموعه و همچنین شرکتهای تعاونی تابعه  و  برنامه های در دست اقدام ارائه نمودند .

مدیر کل محترم جناب آقای مهندس شفیعی  پس از استماع گزارش همکاران عملکرد اتحادیه را خوب ارزیابی کردند و فرمودند نقاط ضعفی هم در عملکرد و گزارشهای دریافتی از سطح استان به چشم میخورد که انشاا... با همکاری همدیگر ضمن بازدید از شرکتهای تعاونی و تهیه گزارش عملکرد از شرکتها ظرف مدت ۲۰ روز آینده برابر فرمتی که توسط کارشناسان محترم دفتر امور روستایی تهیه میگردد بتوانیم این ضعفها را شناسایی و در جهت رفع موانع گام برداریم .

یکی دیگر از مباحثی که مطرح گردید موضوع حسابرسی شرکتها بود که مدیر کل محترم تاکید نمودند هرچه سریعتر این مهم محقق گردد . که مدیر عامل محترم اتحادیه فرمودند حسابرسی در حیطه اختیارات هیات مدیره شرکتها بوده و اتحادیه نقشی در حسابرسی  شرکتها ندارد .

مدیر کل محترم بر مسئله آموزش دهیاران محترم ،شوراهای اسلامی، کارشناسان فنی و مالی ، مدیران عامل شرکتها تاکید نمودند و آموزش و شفاف سازی مالی همه مجموعه ها را اولویت کاری دفتر دانستند .

در خاتمه برای سلامتی جناب آقای علوی مهر بازرس محترم اتحادیه که به دلیل بیماری نتوانستند در جلسه حضور پیدا کنند دعا نموده و این نشست با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص ) خاتمه یافت .


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:65
ديروز:105
هفته قبل:760
ماه قبل:2611
بيشترين بازديد:1252
در:1401/10/10
كل بازديدها:953301
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^