آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1393/09/23 - 14:58

دکتر رضوی معاون توسعه روستائی و مناطق محروم کشور ظهر امروز در  لرستان اعلام کرد: توسعه روستاها و مناطق عشایری یکی از دغدغه‌های دولت تدبیر و امید است و در همین راستا دولت به تعاونی‌های روستایی تا سه برابر منابع مالی که دارند، وام بانکی بلندمدت 9 تا 11 ساله با سود 4 درصد اعطا خواهد کرد و برای دریافت این وام‌ها روستائیان تنها کارت حساب یارانه‌های خود را به عنوان وثیقه قرار خواهند داد و استانداری‌ها مسئول رسیدگی به این امور خواهند بود.

وی بیان کرد: باید از ظرفیت بالایی که جوانان تحصیلکرده روستایی دارند در زمینه‌های مختلف برای توسعه روستاها بهره ببریم و کاری کنیم تا روستاها اشتغالزایی داشته باشند و از این پس شاهد مهاجرت روستایی‌ها به مناطق شهر نباشیم و اعطای تسهیلات با برنامه‌ریزی مشخص جهت ایجاد طرح‌ها در این راه بسیار مؤثر و مفید خواهد بود.

رضوی افزود: دولت همچنین به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که خواهان سرمایه‌گذاری بر روی طرح‌ها در روستاها می‌باشند نیز آمادگی اعطای وام تا سه برابر منابع معرفی‌شده از سوی آنها با سود 12 درصد را دارد.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:99
ديروز:143
هفته قبل:970
ماه قبل:4101
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:918308
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^