آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1396/04/20 - 11:23
خبرنامه

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سعيدرضا جندقيان بيدگلي اين اقدام را در راستاي اطلاع‌رساني و انعكاس فعاليت‌هاي شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها و همچنين آگاهي‌بخشي به فعالان اين عرصه و انتقال تجارب عنوان نمود.

وي با بيان اينكه تاكنون بيش از 800 شركت تعاوني دهياري در سطح بخش و يا شهرستان‌هاي كشور تشكيل شده‌اند كه بسترهاي لازم را جهت ايجاد اشتغال، افزايش توليد، ارائه خدمات به روستاييان و همچنين ايجاد منابع درآمدي پايدار دهياري‌ها فراهم نموده‌اند، تصريح كرد: انعكاس فعاليت‌هاي موفق و طرح‌هاي خلاقانه و كارآفرينانه به منظور الگوبرداري و انتقال تجارب ضرورتي انكارناپذير است كه اين مهم با انتشار خبرنامه شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها (خشت) محقق شد و زمينه‌ را براي معرفي فعاليت‌ها و خدمات آنها فراهم نمود.

جندقيان همچنين گفت: اين خبرنامه مشتمل بر بخش‌هاي گوناگون نظير اهل نظر، خبرهاي كوتاه، يك ‌تجربه، پرسش و پاسخ و گزارش است .

وي افزود: ويژگي‌ بارز اين خبرنامه، انتشار ديجيتالي آن بدون صرف هزينه چاپ و توزيع است.

وي در پايان گفت: انتظار مي‌رود مديران اجرايي و دست‌اندركاران عرصه تعاوني دهياري‌ها توجه ويژه‌اي را به مطالب ارائه شده داشته باشند و اين حوزه را در تنوع و غناي محتواي اين خبرنامه ياري رسانند.

جهت مشاهده خبرنامه شركت تعاوني دهياري‌ها کلیک نمائید./


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ایمیل هاستینگ اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:94
ديروز:170
هفته قبل:1512
ماه قبل:6196
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:624875
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^