آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1396/10/03 - 19:16
دستورالعمل

معاون امور شهرداري هاي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور " دستورالعمل نحوه فعالیت کارگروه تدوین برنامه اقدام برای روستاهای واقع در حریم شهرها" را به معاونان هماهنگي امور عمراني استانداري ها ابلاغ نمود.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، اين دستورالعمل پس از تصويب اعضاي ملي ستاد بازآفريني شهري پايدار، آبان ماه امسال از سوي وزير راه و شهرسازي به دستگاه ها ابلاغ شد.

در ابلاغيه هيربد معصومي به معاونان هماهنگي امور عمراني استانداري ها با تاكيد بر انجام كليه اقدامات و همكاري هاي لازم پيرامون تشكيل و فعال سازي ستاد استاني كارگروه توسط دستگاه هاي عضو ستاد استاني، آمده است: نظر به اهميت فزاينده نقش كاركردي روستاهاي واقع در حريم شهرها در توسعه پايدار و متوازن شهري از طريق پيشگيري از حاشيه نشيني و رشد سكونتگاه هاي شهري، اميد است كارگروههاي استاني بتوانند در راستاي پيشبرد اهداف و ماموريتهاي معين، گامهاي موثري در جهت توسعه متوازن شهرها و روستاهاي پيراموني در چارچوب سياستها و برنامه هاي مصوب كارگروه ملي و با رعايت طرح هاي فرادست بردارند.

در اين ابلاغيه از معاونان هماهنگي امور عمراني استانداريها خواسته شده تا گزارش عملكرد دوره اي سه ماهه موضوع را به دفتر برنامه ريزي و مديريت توسعه شهري سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور ارسال نمايند.

 


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:138
ديروز:236
هفته قبل:1695
ماه قبل:7629
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:669636
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^