آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1396/12/22 - 15:53
دكتر جندقيان

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، سعيد رضا جندقيان در نشست شوراي مديران اين سازمان و مديران كل حوزه معاونت عمراني وزارت كشور با بيان اينكه معاونت دهياري‌ها بر انجام اقدامات عملكردي در دو حوزه وظيفه اي و توسعه‌اي متمركز شده است، خاطرنشان ساخت:  اقدامات توسعه اي هر چند چالش برانگيز است ليكن حياتي و ضرورت مي باشد.

وي افزود: سامان بخشي به امور دهياران و تامين امنيت شغلي دهياران نخستين اقدام اساسي توسعه اي است كه مدنظر معاونت دهياري ها مي باشد.

دكتر جندقيان گفت: از برنامه هاي ديگر مي توان به توسعه اشتغال و كار آفريني در عرصه روستاها با مدل دهياري هاي توانمند و با درآمد پايدار اشاره نمود.

معاون امور دهياري هاي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با اشاره به ضرورت شفاف سازي در بدنه سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور و بهره مندي از مزيت هاي IT اظهار داشت: در نظر است بمنظور ارزيابي دهياري ها از نظر عملكرد و ساختار و همچنين رصد وضعيت شركت هاي تعاوني دهياري ها سامانه واحدي را براي امور مختلف دهياري ها طراحي و به مرحله بهره برداري برسد.

وي افزود: براي ارتقاء امنيت شغلي دهياران تلاش شده است تا آسيب شناسي و مطالعات لازم در اين خصوص صورت گيرد  و با همكاري و هماهنگي با دفاتر مرتبط آيين نامه هاي مربوطه  را اصلاح  و ابلاغ نماييم.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:108
ديروز:418
هفته قبل:1915
ماه قبل:6788
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:689231
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^