آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1397/04/11 - 10:46
بازدید مهندس سنجری

محمد سنجری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدیدها و دیدار های خود با مدیران شرکت های تعاونی و اتحادیه ها از اتحادیه تعاونی دهیاری های خراسان رضوی بازدید و با مدیر عامل و اعضاء این اتحادیه گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در این بازدید که مجتبوی رئیس اتاق تعاون استان ،اسماعیل سلطانخواه مدیر تعاون ،محمد عجمی رئیس اداره حراست این اداره کل و ابوی دبیر اتاق تعاون و رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران استان وی را همراهی نمودند. ابتدا مهندس سنجری از ساختمان اداری و بخش های مختلف این اتحادیه بازدید نمود و در جلسه ای با مدیر عامل و اعضاء این اتحادیه به گفتگو پرداخت .

در این جلسه ابتدا آهویی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره اتحادیه تعاونی دهیاری های خراسان رضوی ضمن تشکر از حضور مهندس سنجری در این اتحادیه در مطالبی عنوان نمود : رویکرد و نگرش این اتحادیه نسبت به گذشته تغییر و تحولات فراوانی داشته است و یکی از اصولی که آن را با جدیت دنبال نموده و در دستور کار داریم بحث آموزش و نظارت از شرکت های تعاونی است . آهویی ضمن ارائه گزارش عملکردی از اقدامات این اتحادیه گفت : ما بحث مشاوره حقوقی ، مالی ، مالیات بر ارزش افزوده و آموزش های ترویجی را با جدیت دنبال نموده و امروز از تمام ظرفیت خود برای تسهیل گری ، توانمند سازی و توسعه شرکت های تعاونی استفاده خواهیم کرد.

در ادامه این جلسه محمد سنجری ضمن تشکر و خداقوت به مدیر عامل و اعضاء این اتحادیه در سخنانی اظهار کرد: مزیتی که اتحادیه دهیاری ها نسبت به سایر تعاونی ها دارد این است که علاوه بر یک تشکل ، فعالیت اقتصادی نیز در آن وجود دارد و این اتحادیه می تواند به عنوان یک بازوی اجرایی قوی در کنار دولت و در کار آبادانی روستاها کمک نموده و همچنین بستری را برای مهاجرت معکوس فراهم نماید. وی افزود: کسب منافع و اشتغال چنانچه در روستاها ایجاد گردد ماندگاری مردم در روستاها بیشتر شده و شما می توانید در این خصوص نقش ارزشی و پر رنگی داشته باشید.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه سخنان خود به بحث تسهیلات دولت در زمینه اشتغال روستایی و عشایری اشاره کرده و گفت:مدیر تعاونی امانتدار مردم است و این اعتماد به تعاون را بدنبال خواهد داشت شما می بایست اعتماد مردم را بدست آورده و فعال تر از گذشته عمل نمایید .امروز دولت تسهیلات و ظرفیت بسیار خوبی را برای توسعه و تکمیل زنجیره تولید در بحث اشتغال روستایی فراهم کرده است که باید از این بستر استفاده کرد .وی گفت این تسهیلات خاص مناطق روستایی است و بهترین فرصت برای شرکت های تعاونی روستایی خواهد بود که با ارائه یک طرح کسب و کار مناسب به ایجاد اشتغال در روستاها کمک نمایند.سنجری در خاتمه سخنان خود تاکید کرد ارتباط و همکاری خود را با اتاق تعاون استان تقویت و گسترش نمایید خوشبختانه ظرفیت بسیار بسیار خوبی برای برگزاری دوره های آموزشی در این زمینه وجود دارد و هر چه در جهت توانمند سازی اعضاء  و آموزش قوانین و مقررات کسب و کار ، تعاونی ها و ...تلاش نماید قطعاً موفق خواهید بود.

 

 


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:185
ديروز:215
هفته قبل:1908
ماه قبل:7650
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:697016
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^