آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1397/06/22 - 11:10
لایحه درآمدهای پایدار

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، هیأت وزیران در جلسات هفتم و دهم مردادماه سال جاري که به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد، اين لایحه را بررسی و تصویب کرد.

لایحه درآمدهای پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در دولت یازدهم از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و با همکاری شهرداری ها و شوراهای کلانشهرها و سایر شهرداری ها، شورای عالی استانها و سایر دستگاه های ذیربط تهیه و تقدیم دولت شده است.

این لایحه پس از تقدیم به هیات دولت با امضای وزیر کشور، در جلسات کمیته فرعی کمیسیون خاص امور کلانشهر تهران و سایر کلانشهرهای دولت با حضور معاونان وزارتخانه ها و سازمان ها و در ادامه در کمیسیون اصلی خاص امور کلانشهر تهران و سایر کلانشهرهای دولت به ریاست وزیر کشور و با حضور تنی چند از وزرا و معاونان رئیس جمهوری بررسی و تصویب شد

در ادامه هیأت وزیران در جلسات هفتم و دهم مرداد كه به ریاست حجت الاسلام دكتر روحانی رياست محترم جمهوري تشكيل شد، لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها را تصویب و براي قرار گرفتن در سير مراحل تصويب به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.

لایحه درآمدهای پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در راستای ایجاد درآمدهای پایدار و تنظیم‌گری در زمینه هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از طریق روش‌هایی مانند کاهش وابستگی به درآمدهای غیرمستمر از جمله درآمد ساخت و ساز، تعیین سازوکار مؤثر برای کسب عوارض و درآمدهای قانونی، ایجاد وحدت رویه در وضع عوارض توسط شوراهای اسلامی، ساماندهی توزیع عوارض ناشی از اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و کمک‌های مالی دولت، به تصویب هیئت وزیران رسیده است و برای طی تشریفات قانونی مجلس شورای اسلامی ارسال شد.

شايان ذكر است، وزارت كشور به عنوان نماينده دولت جهت شركت در جلسات مجلس شوراي اسلامي و كميسيون ها براي توضيح و دفاع لازم معرفي شده است.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:104
ديروز:149
هفته قبل:1352
ماه قبل:6963
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:754085
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^