آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1397/06/27 - 10:32
پلاک

جلسه تعاملات فی‌مابین اداره کل پست استان و دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی با موضوع بررسی مسائل و مشکلات پلاک‌گذاری و احصاء کدپستی منازل روستایی با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها و مدیرکل محترم پست استان در محل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی برگزار گردید.
در این جلسه که با همراهی کارشناسان دفتر امور روستایی و شوراها، اداره کل پست استان و اتحادیه تعاونی دهیاری های استان برگزار شد، مشکلات و موانع پیش رو در امر احصاء کدپستی منازل روستاهای استان پرداخته و در نهایت بر همکاری سه جانبه برای پیشرفت هر چه سریع‌تر کار توافق شد.
در این جلسه پیشرفت هر چه سریع‌تر امور، و با توجه به توافقات انجام شده جهت همکاری با اتحادیه تعاونی دهیاری ها در این زمینه، ممنوعیت دریافت هرگونه وجه از اهالی روستا و یا دهیاری توسط پیمانکاران شرکت پست تحت هر عنوانی تأکید شد و از جمع آوری اطلاعات میدانی تخصصی بعنوان اصل پیشرفت کار یاد گردید.
 


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:100
ديروز:168
هفته قبل:1590
ماه قبل:7584
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:710936
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^