آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1397/10/04 - 19:39
نرم‌افزار فني و مهندسي دهياري‌ها

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، اشكان جعفركريمي با بيان خبر فوق گفت: در اين جلسه پيش‌نويس "استاندارد نرم‌افزار فني و مهندسي دهياري‌ها" كه به منظور ايجاد ارتباط سريع بين دستگاهي، كاهش زمان پاسخگويي استعلامات، جلوگيري از بروز اشتباهات احتمالي و ايجاد روش مناسب و متحدالشكل در فرايند صدور پروانه ساختمان در روستاها و نظارت بر پروژه‌هاي عمراني دهياري‌ها تدوين شده بود، مورد بحث و بررسي اعضاء كارگروه قرار گرفت و پس از اعمال برخي اصلاحات پيشنهادي در متن پيش‌نويس، نهايي و آماده ابلاغ به استانداري هاي سراسر كشور شد.

وي اضافه كرد: شیوه نامه احداث و تجهيز بوستان روستايي نيز كه با هدف توسعه بوستان‌هاي روستايي ايمن و چندمنظوره و رعايت استانداردهاي ايمني در نصب وسايل بازي در آنها تدوين شده بود، در اين جلسه به بحث گذاشته شد و مقرر شد در اسرع وقت با لحاظ تغييرات و اصلاحاتي براي اجراء به استانداري‌ها ابلاغ شود.

وي افزود: پيش‌نويس گردشكار نحوه ارجاع، اجراء و نظارت بر پروژه‌هاي عمراني به منظور راهنمايي دهياران، شفاف سازي و تسريع در واگذاري پروژه هاي عمراني به پيمانكاران نيز تدوين شده كه متعاقباً ابلاغ خواهد شد.

شايان ذكر است بيست و چهارمين نشست "كارگروه فني و عمراني مديران كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌ها " 28 آذر به دبيري دفتر هماهنگي عمراني و خدمات روستايي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور با حضور مديران كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداريهاي كرمانشاه، البرز، آذربايجان غربي، زنجان، كردستان و خراسان رضوي به ميزباني استانداري البرز تشكيل شد.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:99
ديروز:149
هفته قبل:1347
ماه قبل:6958
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:754080
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^