آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1397/10/09 - 09:29
دفترچه تعرفه عوارض

مدير كل برنامه ريزي و بودجه سازمان شهرداری ها و دهياريهای کشور نيمه بهمن ماه را موعد تصويب دفترچه تعرفه عوارض شهرداري و دهياري توسط شوراهاي اسلامي شهر و بخش و اطلاع رساني آن به عموم مردم عنوان نمود.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداری ها و دهياريهای کشور، علي اكبر اسدي ضمن بيان مطلب فوق گفت: با استناد به بند (16) ماده (80) قانون اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375 و اصلاحات بعدی، تبصره (1) ماده (50) قانون ماليات بر ارزش افزوده و ماده (37) آئين نامه مالي دهياريها،‌ تمامي‌ شوراهاي اسلامي شهر و بخش مكلفند تا نيمه بهمن ماه سال جاري نسبت به تصويب دفترچه تعرفه عوارض شهرداري و دهياري مربوطه براي اجراء در سال بعد اقدام نمايند.

وي افزود: ضمنا شوراهاي اسلامي شهر و بخش در راستاي بهبود فضاي كسب و كار بايستي تمامي عناوين عوارض كه در سال آينده از مؤديان دريافت مي شود را از طرق مختلف به اطلاع عموم برسانند.

اسدي همچنين اظهار كرد: به منظور كاهش پرونده هاي مفتوحه در ديوان عدالت اداري، ‌ضروريست شهرداري ها و دهياريها و شوراهاي اسلامي شهر و بخش در تدوين و تصويب دفترچه تعرفه عوارض ضمن رعايت ضوابط مندرج در بخشنامه هاي ابلاغ شده، تمامي موارد را براي جلوگيري از تبعات حاصله مورد توجه قرار دهند.

وي خاطر نشان كرد: با توجه به اينكه عناوين عوارض در تدوين تفاهم نامه ها و دستور العمل ها مورد استفاده قرار مي گيرند، لازم است از عناوين عوارض مندرج در بخشنامه وزير محترم كشور و موارد ابلاغي استفاده شود.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:98
ديروز:140
هفته قبل:1364
ماه قبل:6436
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:729681
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^