آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1397/10/12 - 15:45
ششمين جشنواره

مديركل دفتر برنامه‌ريزي و توسعه مديريت روستايي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور از برگزاري ششمين جشنواره ملي طرح‌هاي برگزيده دهياري‌ها، همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از سوي اين سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور،‌ اسمعيل زيارتي نصرآبادي با اعلام خبر فوق گفت: پس از برگزاري پنج دوره موفق جشنواره ملي طرح‌هاي برگزيده دهياري‌ها در سال‌هاي گذشته، ششمين دوره جشنواره در سال جاري و با تغيير رويكرد برگزار مي‌شود.

وي افزود: جشنواره امسال فعاليت‌ها و مجموعه عملكرد دهياري‌ها را در دو محور "منابع درآمدي پايدار، كارآفريني و اشتغال‌ روستايي" و محور "عمران و خدمات روستايي" مورد بررسي قرار خواهد داد.

زيارتي اضافه كرد: ششمين دوره جشنواره با اهدافي همچون شناسايي و معرفي ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي جوامع روستايي، شناسايي و معرفي تجارب موفق و تعميم آن به ساير دهياري‌ها، تقويت روحيه خلاقيت و نوآوري، توانمندسازي و ارتقاء ظرفيت‌هاي مديريت محلي برگزار خواهد شد.

وي با بيان اينكه شيوه‌نامه جشنواره پيش از اين به معاونتهاي امور عمراني استانداري‌ها ابلاغ شده اظهار كرد: دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌ها بر اساس معيارهاي عمومي و تخصصي اين شيوه‌نامه، موظف شده‌اند تا طرح‌هاي منتخب دهياري‌هاي استان را به منظور شركت در جشنواره شناسايي كرده و حداكثر تا 27 دي‌ماه سال جاري به معاونت امور دهياري‌هاي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور ارسال نمايند.

مديركل دفتر برنامه‌ريزي و توسعه مديريت روستايي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور با بيان اينكه هر استان در هر محور، مي‌تواند 3 دهياري واجد شرايط را معرفي نمايد، اضافه كرد: پس از دريافت فهرست دهياري‌هاي منتخب استان‌ها، فرآيند بررسي و داوري نهايي در حوزه معاونت امور دهيار‌ي‌ها انجام و در نهايت در هر محور 4 دهياري به‌عنوان دهياري برگزيده ملي انتخاب خواهند شد.

زيارتي همچنين يادآور شد: چنان‌چه فهرست دهياري‌هاي برگزيده استاني در مهلت تعیین شده به معاونت امور دهياري‌ها واصل نشود، آن استان يا دهياري فرصت رقابت و شرکت در جشنواره را از دست داده و این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

وي در خاتمه درخصوص معيارها و ملاك انتخاب طرح‌هاي دهياري‌ها گفت: علاوه بر معيارهاي عمومي، در هر محور نيز معيارهاي اختصاصي تعريف شده كه بر اساس آن‌ها طرح‌هاي واصله ارزيابي و داوري خواهند شد.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:98
ديروز:140
هفته قبل:1364
ماه قبل:6436
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:729681
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^