آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1397/11/01 - 19:59
نمايشگاه مديريت شهري و روستايي

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور، سعيدرضا جندقيان بيدگلي با اعلام خبر فوق افزود: اين نمايشگاه به مناسبت فرارسيدن چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و به منظور ارائه دستاوردهاي مديريت شهري و روستايي كشور برگزار مي‌شود.

وي افزود: برگزاري اين نمايشگاه فرصت مناسبي است تا در حوزه مديريت روستايي ضمن اطلاع‌رساني عمومي در خصوص دستاوردهاي دهياري‌ها و ترويج تجربيات موفق اين نهاد مردمي در زمينه هاي مختلف به منظور بهره‌برداري توسط ساير دهياري‌هاي كشور، نسبت به ارتقاء جايگاه دهياري‌ها به عنوان تنها متولي مديريت روستايي در سطح محلي اقدام نمود.

جندقيان در خصوص نحوه ارائه دستاوردهاي دهياري‌ها در اين نمايشگاه گفت: به موجب برنامه ريزي هاي صورت گرفته براي هر استان غرفه اي در نظر گرفته خواهد شد تا استانداري‌ها با تأكيد بر ايده‌هاي نو، خلاقانه و قابل الگوبرداري از سوي ساير دهياري‌ها در محورهايي از قبيل: فعاليت‌هاي مبتني بر فناوري‌ اطلاعات، طرح‌هاي درآمدزا در راستاي ايجاد منابع درآمدي پايدار و اشتغال روستايي، گردشگري روستايي و صنايع دستي ، مديريت پسماند ، مديريت بحران (خدمات ايمني، آتش‌نشاني، امداد و نجات و...) و طرح‌ها و پروژه‌هاي اجتماعي و فرهنگي با بهره‌گيري از مشاركت مردمي، اقدام به ارايه و نمايش دستاوردهاي دهياري‌هاي استان خود در نمايشگاه نمايند.

وي همچنين خاطرنشان كرد: به منظور ايجاد انگيزه و ترغيب دهياري‌ها براي ايده پردازي و اجراي طرح‌هاي خلاقانه و ابتكاري، همزمان با برگزاري نمايشگاه از برگزيدگان ششمين جشنواره طرح‌هاي برگزيده دهياري‌ها نيز تقدير مي شود.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:233
ديروز:200
هفته قبل:1825
ماه قبل:7194
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:775825
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^