آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1397/12/01 - 13:24
کلاس اموشی

در این نشست که با محوریت شرکت تعاونی دهیاریهای بخش رضویه تشکیل گردید مهمانان با موضوعات متنوع و مرتبط با امور شرکتهای تعاونی و دهیاری ها مطالب مفید و ارزشمندی را ارائه نمودند.

✅   یکی از سخنرانان این جلسه اقای مهندس سلطانخواه معاون محترم مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بودند که به تشریح نحوه استفاده از معافیتهای مالیاتی و همچنین استفاده از تسهیلات با سود کم ویژه شرکتهای تعاونی پرداختند و در خاتمه به سئوالات دهیاران محترم و حاضرین پاسخ دادند .

✅  اغاز این نشست با سخنرانی اقای مهندس اهویی مدیرعامل اتحادیه تعاونی دهیاریهای استان خراسان رضوی بود که ایشان به بحث امنیت شغلی دهیاران و پیگیری موضوع از طریق سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و همچنین نمایندگان مجلس پرداختند .

✅  یکی دیگر از سخنرانان این جلسه اقای مهندس غلامی رئیس روابط کار اداره کل تعاون بودند مباحث مربوط به بیمه که دهیاران و شرکتهای تعاونی مبتلابه ان هستند را تشریح نمودن و به پرسشهای حاضرین پاسخ دادند .

✅    یکی از سخنرانان این نشست اقای نخعی از کارشناسان اتحادیه تعاونی دهیاریهای خراسان رضوی بود که موضوع طرح پلاک گذاری منازل روستای در راستای اجرایی نمودن طرح GNAF  (سیماک) سامانه یکپارچه سازی ملی املاک کشور را تشریح و همچنین اشاره ای به موضوعات رفاهی دهیاریهای استان مخصوصا تفاهم فی مابین وزارت تعاون با اتحادیه در خصوص امکان استفاده دهیاران از محلهای اسکان در شهرهای
مشهد
قم
انزلی گیلان
بانه کردستان
مهدیشهر سمنان
اشاره نمودن .

✅  اخرین سخنران این نشست بخشدار محترم بخش رضویه جناب اقای مهندس طالبی بودند که ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این نشست اشاره ای به ظرفیت های ویژه بخش رضویه در امر زیارت (میامی) گردشگری روستاهای مستعد و اقتصادی وجود شهرکهای صنعتی داشتند ....

در این نشست سرکار خانم مهندس حدادی رئیس محترم اموزش اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشتند که با همکاری جناب اقای مهندس میرزایی کارشناس محترم امور شرکتهای تعاونی اتحادیه نقش مهمی در برگزاری این گردهمایی ایفا نمودند .

این جلسه ساعت ۱۳ با ذکر صلوات خاتمه یافت .