آخرین اخبار و مطالب
لینک ها
1398/01/27 - 08:36
جلسه

جلسه مشترک مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها، اداره کل مدیریت بحران استانداری و هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی در محل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی در این جلسه بیان داشت:با توجه به اینکه استان خراسان رضوی بعنوان معین کمک رسانی به استان سیل زده گلستان انتخاب گردیده و مسئولیت پشتیبانی آن به اداره کل مدیریت بحران استانداری سپرده شده است، با حضور فعالانه دهیاریهای استان در سه حوزه تأمین ماشین آلات، نیروی انسانی مؤثر و فعال، تأمین منابع مالی (نقدی و غیرنقدی) از روستاهای استان برای کمک رسانی مطلوب به عهده دفتر امور روستایی و شوراهای استان می باشد.
محمدعلی همدمی نژاد با اشاره به آماده باش کلیه نیروها و اعزام تیمهای یاری رسان به همراه کمکهای مردمی که از طریق برخی دهیاری های استان انجام شده، بر لزوم تلاش مضاعف و مستمر تا رفع کامل آسیبهای ناشی از سیل در استان گلستان تأکید نمود.
در این جلسه مقرر گردید هیئت مدیره اتحادیه نیز با تقسیم کار، از توان تعاونی های دهیاری ها و دهیاران استان به منظور اجرای بهینه این خدمات کمک بگیرند.


اخبار قديمي تر
دفترمقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دولت سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اساسنامه شرکت تعاونیها بانک اطلاعات روستاهای کشور
 آمار بازديد
امروز:98
ديروز:140
هفته قبل:1364
ماه قبل:6436
بيشترين بازديد:591
در:1395/08/04
كل بازديدها:729681
خانه  |   اتحادیه  |   آلبوم تصاویر  |   نشریه  |   دانلود  |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان خراسان رضوی می باشد.
1393
^